Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vítáme Vás na stránkách ONS BEROUN

Soutěžní ročník 2017

Výsledky po 18. kole

Králův Dvůr - Zdejcina                                             6:4

Harmotoklub Beroun - Hudlice                                 10:0 

Žebrák - Měňany                                                      3:7

Kleštěnice - Squadra Beroun                                     2:8

Hořovice - Mezouň                                                    6:4

 

Výsledky po 17. kole

Harmotoklub Beroun - Králův Dvůr                         9:1

Měňany - Zdejcina                                                  8:2

Hudlice - Kleštěnice                                                1:9

Mezouň - Žebrák                                                     7:3

Squadra Beroun - Hořovice                                      4:6

 

Výsledky po 16. kole

Králův Dvůr - Měňany                                           5:5

Kleštěnice - Harmotoklub Beroun                         3:7

Zdejcina - Mezouň                                                2:8

Hořovice - Hudlice                                                10:0

Žebrák - Squadra Beroun                                      1:9

Výsledky po 15. kole

Kleštěnice : Králův Dvůr                                       4:6

Mezouň : Měňay                                                    4:6

Harmotoklub Beroun : Hořovice                            6:4

Squadra Beroun : Zdejcina                                    8:2

Hudlice : Žebrák                                                   4:6

Výsledky po 14. kole

Králův Dvůr - Mezouň                                           5:5

Hořovice - Kleštěnice                                           7:3

Měňany - Squadra Beroun                                     4:6

Žebrák - Harmotoklub Beroun                              4:6

Zdejcina - Hudlice                                                9:1

Výsledky po 13. kole

Hořovice - Králův Dvůr                                        7:3

Squadra Beroun - Mezouň                                    6:4

Kleštěnice - Žebrák                                             5:5

Hudlice - Měňany                                                 0:10

Harmotoklub Beroun - Zdejcina                           9:1

Výsledky po 12. kole

Králův Dvůr - Squadra Beroun                            2:8

Žebrák - Hořovice                                              3:7

Mezouň - Hudlice                                                9:1                              

Zdejcina - Kleštěnice                                          1:9

Měňany - Harmotoklub Beroun                            3:7

Výsledky po 11. kole

Žebrák - Králův Dvůr                                         8:2

Hudlice - Squadra Beroun                                  1:9

Hořovice - Zdejcina                                           8:2

Harmotoklub Beroun - Mezouň                           4:6

Kleštěnice - Měňany                                           6:4

Výsledky po 10. kole

Králův Dvůr - Hudlice                                       8:2

Zdejcina - Žebrák                                            2:8

Squadra Beroun - Harmotoklub Beroun             5:5

Měňany - Hořovice                                            6:4

Mezouň - Kleštěnice                                          7:3

Výsledky po 9. kole

Zdejcina - Králův Dvůr                                     6:4

Hudlice - Harmotoklub Beroun                         0:10 

Měňany - Žebrák                                             4:6

Squadra Beroun - Kleštěnice                            5:5

Mezouň - Hořovice                                           6:4

Výsledky po 8. kole

Králův Dvůr - Harmotoklub Beroun                   1:9

Zdejcina - Měňany                                           2:8

Kleštěnice - Hudlice                                         7:3

Žebrák - Mezouň                                              3:7

Hořovice - Squadra Beroun                               4:6 

Výsledky po 7. kole

Měňany - Králův Dvůr                                      7:3

Harmotoklub Beroun - Kleštěnice                    8:2

Mezouň - Zdejcina                                           9:1

Hudlice - Hořovice                                           1:9

Squadra Beroun - Žebrák                                 8:2

Výsledky po 6. kole

Králův Dvůr – Kleštěnice                                 6:4

Měňany - Mezouň                                            2:8

Hořovice - Harmotoklub Beroun                      7:3

Zdejcina – Squadra Beroun                              1:9

Žebrák - Hudlice                                             9:1

Výsledky po 5. kole

Mezouň – Králův Dvůr                                    6:4

Kleštěnice- Hořovice                                     2:8

Squadra Beroun - Měňany                              9:1

Harmotoklub Beroun - Žebrák                       6:4

Hudlice - Zdejcina                                         2:8

Výsledky po 4. kole

Králův Dvůr - Hořovice                                3:7                                   

 Mezouň - Squadra Beroun                           6:4                                           

 Žebrák - Kleštěnice                                    5:5

 Měňany - Hudlice                                       10:0

 Zdejcina - Harmotoklub Beroun                  0:10

Výsledky po 3. kole

Squadra Beroun - Králův Dvůr                      9:1                                   

 Hořovice - Žebrák                                       5:5                                           

 Hudlice - Mezouň                                        0:10

 Kleštěnice - Zdejcina                                  8:2

 Harmotoklub Beroun - Měňany                    7:3

Výsledky po 2. kole

Králův Dvůr - Žebrák                                   3:7                                   

Squadra Beroun - Hudlice                            8:2                                           

Zdejcina - Hořovice                                     2:8

Mezouň  - Harmotoklub Beroun                    9:1

Měňany  - Kleštěnice                                    6:4

Výsledky po 1. kole

Hudlice - Králův Dvůr                                    3:7                                   

 Žebrák – Zdejcina                                        8:2                                           

 Harmotoklub Beroun - Squadra Beroun         3:7

 Hořovice - Měňany                                        8:2

 Kleštěnice - Mezouň                                     4:6

TOPlist