Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vítáme Vás na stránkách ONS BEROUN

Rozpis utkání

 

POZOR ZMĚNA!!!

Na žádost Hořovic bude poslední zápas HOŘOVICE : MEZOUŇ přesunut na SO 14.10.2017 od 14:00hod.

ROZPIS UTKÁNÍ

ONS Beroun 2017

HOŘOVICE                                      NE 15:00     

HARMOTOKLUB BEROUN               NE 13:00 (hřiště 2.ZŠ Beroun)

KRÁLUV DVŮR                                 NE 10:00

SQUADRA BEROUN                        SO 9:30 (hřiště Králův Dvůr - Železárny)

KLEŠTĚNICE                                   NE 14:00

MEZOUŇ                                         SO 14:00

MĚŇANY                                          NE 14:00

ŽEBRÁK                                            NE 14:30 (hřiště Záluží)

HUDLICE                                          NE 13:00 (Hudlice, areál fotbalového hřiště)

ZDEJCINA                                       NE 14:00

1. kolo 15. - 16.4 2017

Hudlice - Králův Dvůr                                3:7                                   

 Žebrák – Zdejcina                                    8:2                                           

 Harmotoklub Beroun - Squadra Beroun     3:7

 Hořovice - Měňany                                    8:2

 Kleštěnice - Mezouň                                  4:6

2. kolo 22. - 23.4 2017

Králův Dvůr - Žebrák                                  3:7                        

Squadra Beroun - Hudlice                           8:2

Zdejcina - Hořovice                                    2:8               

Mezouň  - Harmotoklub Beroun                   9:1

Měňany  - Kleštěnice                                   6:4

3. kolo 29. - 30.4 2017

Squadra Beroun - Králův Dvůr                     9:1

Hořovice - Žebrák                                       5:5

Hudlice - Mezouň                                         0:10

Kleštěnice - Zdejcina                                   8:2

Harmotoklub Beroun - Měňany                     7:3

4. kolo 6. - 7.5 2017

Králův Dvůr - Hořovice                                 3:7

Mezouň - Squadra Beroun                             6:4

Žebrák - Kleštěnice                                      5:5

Měňany - Hudlice                                          10:0

Zdejcina - Harmotoklub Beroun                    0:10

5. kolo 13. - 14.5 2017

Mezouň – Králův Dvůr                                    6:4

Kleštěnice- Hořovice                                     2:8

Squadra Beroun - Měňany                              9:1

Harmotoklub Beroun - Žebrák                       6:4

Hudlice - Zdejcina                                         2:8

6. kolo 20. - 21.5 2017

Králův Dvůr – Kleštěnice                                 6:4

Měňany - Mezouň                                            2:8

Hořovice - Harmotoklub Beroun                      7:3

Zdejcina – Squadra Beroun                              1:9

Žebrák - Hudlice                                             9:1

7. kolo 27. - 28.5 2017

Měňany - Králův Dvůr                                      7:3

Harmotoklub Beroun - Kleštěnice                    8:2

Mezouň - Zdejcina                                           9:1

Hudlice - Hořovice                                           1:9

Squadra Beroun - Žebrák                                 8:2

8. kolo 3. - 4.6 2017

Králův Dvůr - Harmotoklub Beroun                   1:9

Zdejcina - Měňany                                           2:8

Kleštěnice - Hudlice                                         7:3

Žebrák - Mezouň                                              3:7

Hořovice - Squadra Beroun                               4:6 

9. kolo 10. – 11.6 2017

Zdejcina - Králův Dvůr                                     6:4

Hudlice - Harmotoklub Beroun                         0:10 

Měňany - Žebrák                                             4:6

Squadra Beroun - Kleštěnice                            5:5

Mezouň - Hořovice                                           6:4

10. kolo 17. – 18.6 2017

Králův Dvůr - Hudlice                                       8:2

Zdejcina - Žebrák                                            2:8

Squadra Beroun - Harmotoklub Beroun             5:5

Měňany - Hořovice                                            6:4

Mezouň - Kleštěnice                                          7:3

11. kolo 24. – 25.6 2017

Žebrák - Králův Dvůr                                         8:2

Hudlice - Squadra Beroun                                  1:9

Hořovice - Zdejcina                                           8:2

Harmotoklub Beroun - Mezouň                           4:6

Kleštěnice - Měňany                                           6:4

12. kolo 2. – 3.9 2017

Králův Dvůr - Squadra Beroun                            2:8

Žebrák - Hořovice                                              3:7

Mezouň - Hudlice                                                9:1                              

Zdejcina - Kleštěnice                                          1:9

Měňany - Harmotoklub Beroun                            3:7

13. kolo 9. – 10.9 2017

Hořovice - Králův Dvůr                                        7:3

Squadra Beroun - Mezouň                                    6:4

Kleštěnice - Žebrák                                             5:5

Hudlice - Měňany                                                 0:10

Harmotoklub Beroun - Zdejcina                           9:1

14. kolo 16. – 17.9 2017

Králův Dvůr - Mezouň                                           5:5

Hořovice - Kleštěnice                                           7:3

Měňany - Squadra Beroun                                     4:6

Žebrák - Harmotoklub Beroun                              4:6

Zdejcina - Hudlice                                                9:1

15. kolo 23. – 24.9 2017

Kleštěnice : Králův Dvůr                                       4:6

Mezouň : Měňay                                                    4:6

Harmotoklub Beroun : Hořovice                            6:4

Squadra Beroun : Zdejcina                                    8:2

Hudlice : Žebrák                                                   4:6

16. kolo 30.9 – 1.10 2017

Králův Dvůr - Měňany                                           5:5

Kleštěnice - Harmotoklub Beroun                         3:7

Zdejcina - Mezouň                                                2:8

Hořovice - Hudlice                                                10:0

Žebrák - Squadra Beroun                                      1:9

17. kolo 7. – 8.10 2017

Harmotoklub Beroun - Králův Dvůr                         9:1

Měňany - Zdejcina                                                  8:2

Hudlice - Kleštěnice                                                1:9

Mezouň - Žebrák                                                     7:3

Squadra Beroun - Hořovice                                      4:6

18. kolo 14. – 15.10 2017

Králův Dvůr - Zdejcina                                             6:4

Harmotoklub Beroun - Hudlice                                 10:0 

Žebrák - Měňany                                                      3:7

Kleštěnice - Squadra Beroun                                     2:8

Hořovice - Mezouň                                                    6:4

TOPlist