Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vítáme Vás na stránkách ONS BEROUN

Rozpis utkání

Rozpis utkání

ONS Beroun 2016

HOŘOVICE                                 NE 15:00
HARMOTOKLUB BEROUN     NE 13:00 (hřiště 2. ZŠ Beroun)
KRÁLUV DVUR                         NE 10:00
SQUADRA BEROUN                 SO  9:30 (hřiště Králův Dvůr - železárny)
KLEŠTĚNICE                              NE 14:00
MEZOUŇ                                     NE  14:00
MĚŇANY                                    SO 13:00
ŽEBRÁK                                      NE 14:30 (hřiště Záluží)
PRASKOLESY                            NE 14:00

 

1. kolo 16.-17.4.2016

Harmotoklub Beroun -  VOLNO                                                  

Squadra Beroun - Králův Dvůr                                                8 : 2

Měňany - Kleštěnice                                                               8 : 2

Mezouň "B" - Žebrák                                                              3 : 7

Praskolesy - Hořovice                                                             3 :7

 

2. kolo 23.-24.4.2016

Hořovice - VOLNO                                                                  

Žebrák - Praskolesy                                                                6 : 4

Kleštěnice - Mezouň "B"                                                          6 : 4

Králův Dvůr - Měňany                                                              2 : 8

Harmotoklub Beroun - Squadra Beroun                                   4 : 6

 

3. kolo 30.4.- 1.5.2016

Squadra Beroun – VOLNO                                                        

Měňany - Harmotoklub Beroun                                                 5 : 5

Mezouň "B" - Králův Dvůr                                                         4 : 6

Praskolesy - Kleštěnice                                                             4 : 6

Hořovice - Žebrák                                                                    5 : 5

 

4. kolo 7.-8.5.2016

Žebrák – VOLNO                                                                     

Kleštěnice - Hořovice                                                               3 : 7

Králův Dvůr - Praskolesy                                                          3 : 7

Harmotoklub Beroun - Mezouň "B"                                           4 : 6

Squadra Beroun - Měňany                                                        8 : 2

 

5. kolo 14.-15.5.2016

Měňany -   VOLNO                                                                   

Mezouň "B" - Squadra Beroun                                                  0 : 10

Praskolesy - Harmotoklub Beroun                                            5 : 5

Hořovice - Králův Dvůr                                                            7 : 3

Žebrák - Kleštěnice                                                                 9 : 1

 

6. kolo 21.-22.5.2016

Kleštěnice – VOLNO                                                                 

Králův Dvůr - Žebrák                                                               5 : 5

Harmotoklub Beroun - Hořovice                                               4 : 6

Squadra Beroun - Praskolesy                                                    9 : 1

Měňany - Mezouň "B"                                                               6 : 4

 

7. kolo 28.-29.5.2016

Mezouň "B" -  VOLNO                                                              

Praskolesy - Měňany                                                                4 : 6

Hořovice - Squadra Beroun                                                      5 : 5

Žebrák - Harmotoklub Beroun                                                 6 : 4

Kleštěnice - Králův Dvůr                                                           6 : 4

 

8. kolo 4.-5.6.2016

Králův Dvůr – VOLNO                                                                

Harmotoklub Beroun - Kleštěnice                                            5 : 5

Squadra Beroun - Žebrák                                                        7 : 3

Měňany - Hořovice                                                                  7 : 3

Mezouň "B" - Praskolesy                                                          7 : 3

 

9. kolo 11.-12.6.2016

Praskolesy -   VOLNO                                                                

Hořovice - Mezouň "B"                                                             8 : 2

Žebrák - Měňany                                                                      7 : 3

Kleštěnice - Squadra Beroun                                                     1 : 9 

Králův Dvůr - Harmotoklub Beroun                                           5 : 5

 

10. kolo 18.-19.6.2016

Harmotoklub Beroun – VOLNO                                                    

Králův Dvůr - Squadra Beroun                                                   2 : 8

Kleštěnice - Měňany                                                                  3 : 7

Žebrák - Mezouň "B"                                                                 7 : 3

Hořovice - Praskolesy                                                                7 : 3

 

11. kolo 25.-26.6.2016

Hořovice – VOLNO                                                                    

Praskolesy - Žebrák                                                                   5 : 5

Mezouň "B" - Kleštěnice                                                             4 : 6

Měňany - Králův Dvůr                                                                 9 : 1

Squadra Beroun - Harmotoklub Beroun                                       9 : 1

 

12. kolo 27.-28.8.2016

Squadra Beroun – VOLNO                                                           

Harmotoklub Beroun - Měňany                                                   8 : 2

Králův Dvůr - Mezouň "B"                                                           6 : 4

Kleštěnice - Praskolesy                                                             10 : 0

Žebrák - Hořovice                                                                      5 : 5

 

13. kolo 3.-4.9.2016

Žebrák – VOLNO                                                                         

Hořovice - Kleštěnice                                                                 10 : 0 (kontumováno)

Praskolesy - Králův Dvůr                                                              3 : 7

Mezouň "B" - Harmotoklub Beroun                                               2 : 8

Měňany - Squadra Beroun                                                            2 : 8

 

14. kolo 10.-11.9.2016

Měňany – VOLNO                                                                         

Squadra Beroun - Mezouň "B"                                                      8 : 2     

Harmotoklub Beroun - Praskolesy                                                 5 : 5

Králův Dvůr - Hořovice                                                                 4 : 6

Kleštěnice - Žebrák                                                                      4 : 6

 

15. kolo 17.-18.9.2016

Kleštěnice – VOLNO                                                                      :

Žebrák - Králův Dvůr                                                                    7 : 3

Hořovice - Harmotoklub Beroun                                                    6 : 4

Praskolesy - Squadra Beroun                                                         2 : 8 

Mezouň "B" - Měňany                                                                     1 : 9

 

16. kolo 24.-25.9.2016

Mezouň "B" – VOLNO                                                                    

Měňany - Praskolesy                                                                     10 : 0 (kontumováno)

Squadra Beroun - Hořovice                                                            6 : 4

Harmotoklub Beroun - Žebrák                                                       5 : 5

Králův Dvůr - Kleštěnice                                                                2 : 8

 

17. kolo 1.-2.10.2016

Králův Dvůr – VOLNO                                                                   

Kleštěnice - Harmotoklub Beroun                                                 3 : 7

Žebrák - Squadra Beroun                                                             3 : 7

Hořovice - Měňany                                                                       7 : 3

Praskolesy - Mezouň "B"                                                              Odloženo

 

18. kolo 8.-9.10.2016

Praskolesy – VOLNO                                                                    

Mezouň "B" - Hořovice                                                                 7 : 3

Měňany - Žebrák                                                                         4 : 6

Squadra Beroun - Kleštěnice                                                        6 : 4

Harmotoklub Beroun - Králův Dvůr                                              9 : 1 

 

 

 

TOPlist